Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej współnie z Pogonią Szczecin oraz portalem ligowiec.net organizuje głosowanie, w którym kibice wybiorą najlepszą "11" 70-lecia Pogoni.

- Pogoń obchodzi w tym roku piękny jubileusz. Jako Związek z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w jego obchodach. Wybór historycznej jedenastki naszego najlepszego klubu to nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do wspomnień i przypomnienia pięknych kart historii klubu - mówi Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

Głosowanie odbywać się będzie kolejno na określone pozycje, na które wcześniej kapituła nominowała po trzech zawodników. Głosy można oddawać na facebookowym profilu Pogoni Szczecin oraz w portalu ligowiec.net.

Najlepszą jedenastkę 70-lecia ogłosimy podczas gali Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Odbędzie się ona 16 lutego, w polickim hotelu Dobosz, przy okazji podsumowania plebiscytu na Piłkarza Roku 2017.

Zachęcamy do przyłączenia się do zabawy! 

Informacje o głosowaniu: http://pogonszczecin.pl/newsy/Jedenastka70lecia

Minisylwetki nominowanych bramkarzy: http://pogonszczecin.pl/newsy/20180112142228/jedenastka-70-lecia-nominowani-bramkarze
Link do głosowania: http://bit.ly/11_PS_70_bramkarze

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok