20 czerwca w szkole przy ul. Hożej odbędzie się drugie w Szczecinie bezpłatne szkolenie w ramach Mobilnej AMO. Temat zajęć: „Filary szkolenia dzieci i młodzieży”.

Jak już wielokrotnie informowaliśmy Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił nowy projekt – Mobilną Akademię Młodych Orłów. Projekt ten jest oparty na dwóch filarach: pierwszym z nich jest kształcenie trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego, drugim zaś selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat.

               Trenerzy Mobilnej AMO w województwie zachodniopomorskim mieli możliwość gościć już we wszystkich 21 powiatach z tematyką pierwszego szkolenia: „Szkolenie piłkarskie dzieci, budowa treningu”. Wydarzenia te zgromadziły łącznie audytorium na poziomie 379 słuchaczy. W treningach pokazowych i grach selekcyjnych uczestniczyło blisko 700 dziewczynek i chłopców.

                Bardzo dużym optymizmem napawa fakt, iż projekt spotyka się z bardzo życzliwym i ciepłym przyjęciem ze strony szkoleniowców oraz jest wysoko oceniany pod względem merytorycznym. Liczymy, iż stanie się inspiracją do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji trenerskich. Równie ważnym jest aspekt selekcyjny. Dotychczasowe obserwacje pokazują, iż jest wiele utalentowanych zawodniczek i zawodników, którzy zasługują na stały monitoring oraz wnikliwą analizę postępów w kwestii umiejętności piłkarskich. Niezmiernie nam miło, że prowadzone w ramach Mobilnej AMO zajęcia powodują zadowolenie i  uśmiech na twarzach dzieci i młodzieży.   

          

Wydarzenia w ramach Mobilnej AMO mają charakter cykliczny, dlatego już dzisiaj zapraszamy na bezpłatne szkolenie nr 2:  „Filary szkolenia dzieci i młodzieży”.

Data:  20 czerwiec 2018 (środa)

Miejsce: Szczecin

Część teoretyczna: ul. Hoża 6, sala konferencyjna ZCEMiP

Część praktyczna: ul. Hoża 6, boisko ZCEMiP

Czas trwania:  godz. 15.15 – 18:45

Plan szkolenia:

15.15 – 16.15  Część teoretyczna – wykład (trenerzy, nauczyciele, osoby zainteresowane)

16:30 – 17:30  Część praktyczna – trening pokazowy na wytypowanej grupie zawodników

17:30 – 17:40  Omówienie treningu

17.40 – 17:45  Wydanie materiałów szkoleniowych uczestnikom

17:45 – 18:45  Gra selekcyjna U11 (2008, 2007) oraz U13 (2006,2005)

UWAGA: osoby posiadający licencję trenerską proszone są o jej posiadanie na szkoleniu celem wprowadzenia numeru na listę obecności.

        Więcej informacji dotyczących szkoleń w ramach Mobilnego AMO na portalu www.laczynaspilka.pl  pod linkiem:

https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilne-amo-zachodniopomorskie,32304105.html  

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok