W Policach rozgrywana jest dziś druga runda spotkań grupowych finałowego turnieju o puchar Kazimierza Górskiego. W imprezie uczestniczą najbardziej utalentowani w Polsce chłopcy z rocznika 2004. Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia. Piłkarze Dolnośląskiego ZPN w sobotę zagrają o pierwsze miejsce.

Nasza drużyna zmierzyła się dziś z Mazowieckim ZPN i odniosła bardzo przekonujące zwycięstwo 4:1. Jeżeli w czwartek podopieczni trenera Łukasza Korszańskiego co najmniej zremisują z Podkarpackim ZPN w sobotę zagrają w spotkaniu o brąz.

Początek spotkania nie wskazywał na wysoką wygraną ZZPN. Goście zaatakowali i po jednej z akcji piłka trafiła w słupek. Szybko jednak mecz się wyrównał, a następnie nasza drużyna przejęła inicjatywę. ZZPN objęło prowadzenie po golu Samborskiego, który w najprzytomniej zachował się w zamieszaniu podbramkowym.

Przełomowy dla losów spotkania był rzut wolny z około 20 metrów wykonywany przez Włodarczyka w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Uderzenie było silne, przełamało ręce bramkarza i piłka wpadła do siatki.

W drugiej połowie goście próbowali odrabiać straty ale dwukrotnie nadziali się na kontry.

Wygrana ZZPN oznacza, że nasz zespół ma duże szanse zająć w grupie drugie miejsce, a tym samym awansować do sobotniego spotkania o brązowy medal.

Pierwsze miejsce w grupie A zagwarantowane jest już dla Dolnośląskiego ZPN, który wygrał 3:0 z Podkarpackim ZPN.

ZZPN - MZPN 4:1 (2:0)

Bramki dla ZZPN zdobyli: Samborski 12, Włodarczyk 40, Szulc 53 i 75

ZZPN: Wojtasiak - Paterek, Martuszewski, Kaliński, Freilich, Wnorowski, Włodarczyk, Szwejda, Samborski, Kukułka, Szulc. Grali także: Żolik, Albiński, Sumiński, Glama, Karoń, Bugara, Łyczek.

DZPN: Łukawski - Wiśniewski, Kolan, Matuszko, Wyrzykowski, Michalski, Nowak, Kocaba, Bartoń, Pieńko, Gerstenstein. Grali także: Karoolczak, Gurgul, Ziemba, Łoboda, Sochań, Gryglak, Steffen.

W czwartek ostatnie spotkania grupowe. O godzinie 10 na stadionie przy ul. Siedleckiej ZZPN zmierzy się z Podkarpackim ZPN, natomiast Mazowiecki ZPN zmierzy się z Dolnośląskim ZPN.      

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok