Reprezentacja ZZPN odniosła drugie zwycięstwo w turnieju o Puchar Kazimierza Deyny i jest o krok od awansu do finału imprezy, która ma rangę mistrzostw Polski do lat 15. Podopieczni trenerów Macieja Mateńki i Piotra Łęczyńskiego pokonali dziś Łódzki ZPN 4:2 (1:1).

W drugim meczu naszej grupy Małopolski ZPN przegrał ze Śląskim ZPN 0:3.

W piątek trzecia seria gier. ZZPN zmierzy się z Małopolskim ZPN. Naszej drużynie do awansu do finału wystarczy remis.

Granie dzień po dniu odbiło się nieco na dyspozycji naszych piłkarzy. W pierwszej połowie nie wszystko układało się po ich myśli, nie byli tak skuteczni i konsekwentni jak wczoraj ze Śląskim ZPN. Swoje zrobiła też absencja Kozłowskiego, którego trenerzy chcieli oszczędzić przed następnymi spotkaniami.

Pierwsi gola zdobyli łodzianie, ale po trzech minutach ZZPN wyrównał po rzucie rożnym Leśniaka i strzale głową Szyszki.

Po zmianie stron nasza drużyna szybko objęła prowadzenie. Gola zdobył niezawodny Turski, który dobił piłkę po strzale Łęgowskiego. Łodzianie nie zamierzali jednak rezygnować i doprowadzili do remisu.

W 60 minucie trenerzy zdecydowali się wpuścić na boisko Kozłowskiego. Ten bardzo szybko pokazał na co go stać. Najpierw idealnie dograł do wybiegającego zza obrońców Turskiego, który precyzyjnym lobem wyprowadził ZZPN na prowadzenie. Na trzy minuty przed końcem spotkania Kozłowski postawił przysłowiową kropkę nad i. Świetnym strzałem z rzutu wolnego, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki, ustalił wynik meczu.

Zachodniopomorski ZPN - Łódzki ZPN 4:2 (1:1)

Bramki dla ZZPN: Szyszka 37, Turski 42, 69, Kozłowski 78. Rywale zdobywali bramki w 34 i 48 minucie.

ZZPN: Sujecki - Jasiński, Uzar, Szyszka, Karwowski, Białczyk, Mateusz Łęgowski, Rośczak, Korczakowski, Leśniak, Turski. Grali także: Szyszka, Kozłowski, Stefański, Roszczyk, Stachnik, Szynkielewski, Bąk, Łukasz Łęgowski.

Tabela

1. Zachodniopomorski ZPN       6         7:3

2. Śląski ZPN           3         4:3

3. Małopolski ZPN3          1:3

4. Łódzki ZPN          0         2:5

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok