Drużyna Zachodniopomorskiego ZPN zagra w niedzielnym finale turnieju o puchar Kazimierza Deyny. Dziś nasz zespół w ostatnim meczu grupowym rozgromił 6:2 Małopolski ZPN. Do zajęcia pierwszego miejsce naszej drużynie wystarczał remis.

Rywalem w meczu o pierwsze miejsce będzie ekipa Mazowieckiego ZPN. Impreza ma rangę mistrzostw Polski do lat 15. Warto dodać, że przed rokiem, w finałowym spotkaniu mistrzostw Polski do lat 14, spotkały się te same drużyny. Wówczas Mazowiecki ZPN wygrał 1:0.

Podopieczni trenerów Macieja Mateńki i Piotra Łęczyńskiego nie mieli dziś żadnych problemów z pokonaniem Małopolskiego ZPN. Wynik 6:2 w zasadzie mówi wszystko.

Przed finałowym spotkaniem można być ostrożnym optymistą. Jeżeli tylko nasz zespół wystrzeże się błędów w obronie jest duża szansa na zrewanżowanie się Mazowieckiemu ZPN za porażkę przed rokiem. Nasza drużyna posiada bowiem bardzo duże atuty w ofensywie.

Trzymamy kciuki powodzenia!

Zachodniopomorski ZPN - Małopolski ZPN 6:2 (3:1)

Bramki dla ZZPN: Kozłowski - 2, Turski, Korczakowski, Bąk i Szynkielewski.

ZZPN: Łukasz Łęgowski - Jasiński, Uzar, Białczyk, Karwowski, Kozłowski, Mateusz Łęgowski, Rośczak, Korczakowski, Leśniak, Turski. Grali także: Szyszka, Stefański, Roszczyk, Stachnik, Szynkielewski, Bąk, Sujecki.

Tabela

1. Zachodniopomorski ZPN   9       13:5

2. Łódzki ZPN     3       7:11

3. Śląski ZPN      3       4:6

4. Małopolski ZPN3     1:3

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok