W piątek, w hotelu Dobosz w Policach, o godzinie 18 odbędzie się podsumowanie sezonu piłkarskiego 2017/18 w Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej. Zapraszamy na uroczystą galę, podczas której nagrodzimy wszystkie kluby, które uzyskały awans do wyższych klas rozgrywkowych. Uhonorujemy także reprezentację Zachodniopomorskiego ZPN do lat 15, która w lipcu, w świetnym stylu wygrała turniej o puchar Kazimierza Deyny.

- Skończyliśmy z przyznawaniem pucharów za awans do wyższych lig. Uznaliśmy, że lepszym rozwiązaniem będzie zaproszenie przedstawicieli poszczególnych klubów. W uznaniu za awans, zamiast statuetek, dużo korzystniejsze będzie ufundowanie nagród w postaci sprzętu sportowego - mówi Jan Bednarek, prezes ZZPN.

W ubiegłym roku podobna gala odbyła się w hali Azoty Arena (obecnie Netto Arena) w Szczecinie. Wszystkie kluby, od klasy B do II ligi, które wywalczyły awans, otrzymały komplet strojów piłkarskich ufundowanych przez ZZPN oraz firmę Ambersport. Podobnie będzie w piątek.

- Władze samorządowe Polic zawsze wspierają sport. Burmistrz jest pasjonatem futbolu i właśnie między innymi dlatego, uroczysta gala odbędzie się w tym roku w Policach. Przychylna atmosfera i świetna współpraca pomiędzy ZZPN a władzami samorządowymi Polic dostrzeżona została przez działaczy PZPN podczas lipcowego finału turnieju o puchar Kazimierza Górskiego. To sprawiło, że zarząd PZPN podjął decyzję o organizacji posiedzenia Komisji Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN w Policach. Obrady rozpoczną się w hotelu Dobosz w czwartek i potrwają do soboty - dodał Waldemar Echaust wiceprezes ZZPN. DJ

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Orliki

Żaki

Kobiety

Turniej

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok