Ruszyło głosowanie plebiscytu „Piłkarz Roku”

Od dziś (16 stycznia) do 3 lutego potrwa głosowanie w plebiscycie „Piłkarz Roku”. Kibice wybierają w nim najpopularniejszych, ich zdaniem, zawodników w każdej z lig. 

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej po raz piąty organizuje plebiscyt na najpopularniejszych piłkarzy 2018 roku w zachodniopomorskim. Partnerami naszej imprezy są „Głos Szczeciński”, „Głos Koszaliński”, Ligowiec.net oraz TVP Szczecin.

W naszej zabawie nie wybieramy najlepszych zawodników, ale przyznajemy tytuły najpopularniejszych. Nie znaczy to oczywiście, że jedno nie może iść w parze z drugim.

Zwykle najbardziej aktywni w naszej zabawie są kibice niższych klas rozgrywkowych i pewnie podobnie będzie także w tej edycji plebiscytu. W poprzedniej odsłonie oddano około 100 tysięcy głosów, co przełożyło się na około 210 tysięcy punktów. To nowe rekordowe liczby naszej zabawy. 

Głosowanie trwa od 16 stycznia do 3 lutego (do godz. 22). Po jego zakończeniu podsumujemy plebiscyt podczas uroczystej gali. 

Kluby same zgłaszały zawodników do plebiscytu. Piłkarska Pogoń Szczecin, futsalowa Pogoń’ 04 czy Błękitni Stargard do zabawy mogły zgłosić po trzech zawodników. Kluby z III i IV ligi oraz klas okręgowych dwóch graczy, z kolei te z klas A, B i C zgłosiły po jednym piłkarzu.

Głosowanie odbywa się na dwa sposoby: poprzez klik i SMS. Swoje głosy kibice będą mogli oddać na portalach www.gs24.pl www.gk24 oraz na www.ligowiec.net. Głosy oddane na portalach zostaną zsumowane. Laureatem plebiscytu zostanie zawodnik lub zawodniczka, którzy otrzymają największą liczbę punktów w swojej kategorii. Aktualny ranking będzie publikowany na portalach: gs24.pl/pilkarz-roku oraz ligowiec.net.

Swoje nagrody, jak co roku, przyzna także Kapituła Plebiscytu, która wybierze między innymi Piłkarza Roku, Trenera Roku czy Drużynę Roku. Te wybory zostaną ogłoszone na gali. 

 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok