Cóż to był za spektakl! W środę 11 maja na stadionie Golęcin w Poznaniu odbył się mecz Wielkopolski ZPN - ZZPN w ramach eliminacji do UEFA Regions’ Cup (więcej o turnieju i powołaniach tutaj: https://zzpn.pl/komunikaty/1133-uefa-regions-cup-powo%C5%82ania-zawodnik%C3%B3w )

Pojedynek był pełen zwrotów akcji. Do przerwy w Poznaniu mieliśmy remis 2:2, ale ostatecznie to kadra Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej wygrała ten mecz po trafieniu Adama Ładziaka w 85 minucie. Bramki zdobyli: Wiktor Sawicki (w minucie 22’ i 26’), Kamil Wiśniewski (61’, 70’), Adam Ładziak (85’).

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Oskar Rechtziegel - Łukasz Bożko, Adrian Mach, Jakub Karpiński (88’ Kamil Michalski), Grzegorz Tarasewicz - Maciej Ignasiak (65’ Damian Gałosz), Adam Ładziak, Kamil Bartoszyński (80’ Hubert Górka), Kacper Żmudź, Jakub Świder (46’ Bartłomiej Babiak), Wiktor Sawicki (46’ Kamil Wiśniewski).

Sztab szkoleniowy: Trenerzy - Maciej Sayed, Tomasz Krzywonos Trener Bramkarzy - Jarosław Muracki Fizjoterapeuta - Michał Maćkowski Kierownik reprezentacji - Katarzyna Świecka

Wielkopolski ZPN 4:5 Zachodniopomorski ZPN, środa 11 maja 2022r. godz. 12:00. Stadion Golęcin w Poznaniu.

Rewanż odbędzie się w Policach 25 maja o godzinie 12:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!