Reprezentacja ZZPN z rocznika 2002 potwierdziła w Koszalinie, że jest zdecydowanie najlepszym zespołem w swoim roczniku w makroregionie. W ostatnim meczu eliminacyjnym do finałowego turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego nasza drużyna pewnie pokonała Pomorski ZPN 2:1. Szansę na zakwalifikowanie się do finałowego turnieju zaprzepaścili natomiast nasi piłkarze z rocznika 2001, którzy przegrali z Pomorskim ZPN 0:1.

Wcześniej swans do finałowych rozgrywek turnieju o Puchar Włodzimierza Smolarka zapewniła sobie reprezentacja ZZPN z rocznika 2003.

Puchar Kazimierza Górskiego

Wynik 2:1 może sugerować w miarę wyrównaną grę, ale spotkanie toczyło się zdecydowanie pod dyktando ZZPN. Goście zdobyli honorową bramkę pod sam koniec. Mając zapewniony awans trenerzy Zygoń i Fryś mieli okazję trochę poeksperymentować ze składem i ustawieniem.

- Gratuluję wam awansu i życzę sukcesu w finałowym turnieju. Z tego co widziałem jestem przekonany, że stać was na sprawienie w nim miłej niespodzianki – mówił po meczu w szatni do naszych zawodników Jan Bednarek, prezes ZZPN.  

 

Zachodniopomorski ZPN – Pomorski ZPN 2:1

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Miłowski oraz Kozłowski

ZZPN: Kokiel – Potoczny, Telicki, Balcewicz, Iskra, Szol, Rybicki, Kort, Michalak, Miłowski, Krzysztofek. Grali także: Banaś, Cybulski, Trzaskoma, Kozłowski, Świder, Bożko, Drozd. Trenerzy: Zygoń, Fryś. Trener bramkarzy: Otocki

W drugim meczu tej grupy Wielkopolski ZPN pokonał Kujawsko-Pomorski ZPN 4:1

Tabela

1. Zachodniopomorski ZPN        6             15           16-8

2. Wielkopolski ZPN        6             12           14-9

3. Pomorski ZPN              6             7             10-9

4. Kujawsko-Pomorski ZPN         6             1             5-19

Awans wywalczyły dwa czołowe zespoły.

Puchar Kazimierza Deyny

Przed spotkaniem oba zespoły miały po 7 punktów. Wyżej w tabeli był jednak Pomorski ZPN, który jesienią pokonał ZZPN 4:2. A zatem tylko zwycięstwo pozwalało naszej drużynie na zajęcie drugiego miejsca i awans do finałowego turnieju.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. To jednak goście zdobyli bramkę wyprowadzając skuteczną kontrę. Po zmianie stron nasz zespół praktycznie nie schodził z połowy rywali. Goście ograniczali się do obrony, która okazała się bardzo skuteczna. ZZPN dominował, ale nie był w stanie rozmontować defensywy gości.  

Zachodniopomorski ZPN – Pomorski 0:1

ZZPN: Sasiak – Żulpo, Ładny, Szcześniak, Maćkowiak – Wędrychowski, Jachno, Sobstyl-Jałoszyński, Rościszewski, Radziński – Emche. Grali także: Kankowski, Kaczorowski, Kwiecień, Hoffman, Sobecki, Wolański, Rapita. Trenerzy: Kaźmierczak, Michalczyszyn. Trener bramkarzy: Otocki.

W rozegranym wczoraj spotkaniu Wielkopolski ZPN przegrał z Kujawsko-Pomorskim ZPN 0:1.

Tabela

1. Wielkopolski 6              11           16-7

2. Pomorski ZPN              6             10           12-11

3. Zachodniopomorski ZPN        6             7             10-12

4. Kujawsko-Pomorski ZPN         6             6             7-15

Awans wywalczyły dwa czołowe zespoły. 

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

Kipsta logo blue 11

tymbark

zp

logo ptu grey

jako

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok