Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

Po ostatniej kolejce Klasy Okręgowej i przed ostatnią kolejką w #KEEZAKlasaAZZPN przyjrzymy się sytuacji w poszczególnych grupach. Sprawdzimy kto ma szansę na bezpośredni awans, kto może zawalczyć o baraże, a kto na pewno spadnie. Wiemy także kto awansował z B-klasy.

Jednocześnie informujemy, że losowanie par barażowych o awans do Klasy Okręgowej odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca o godzinie 12:00.

Stan na 13 czerwca 2022 r.

#KeezaKlasaOZZPN:


I wariant - spadek Bałtyku Koszalin do IV ligi ZZPN:

Grupa 1
Awans: Wybrzeże Rewalskie Rewal
Baraż o awans do IV ligi: Rega Trzebiatów
Baraż o utrzymanie: Pomorzanin Sławoborze, Masovia Maszewo/Korona Człopa*
Spadek do A klasy: Ikar Krosino, Pomorzanin Nowogard, Spójnia Świdwin

Grupa 2
Awans: Iskierka Szczecin
Baraż o awans do IV ligi: Odra Chojna
Baraż o utrzymanie: Stal Lipiany
Spadek do A klasy: Sokół Pyrzyce, Czarni Lubanowo, Energetyk Gryfino

Grupa 3
Awans: Mechanik Bobolice
Baraż o awans do IV ligi: Wiekowianka Wiekowo
Baraż o utrzymanie: brak
Spadek do A klasy: Wiarus Żółtnica, LZS Kowalewice, Grot Bonin, Redłovia Redło

Grupa 4
Awans: Gavia Choszczno
Baraż o awans do IV ligi: Zorza Dobrzany
Baraż o utrzymanie: Błękitni Pomierzyn, Korona Człopa/Masovia Maszewo*
Spadek do A klasy: Sparta Węgorzyno, Iskra Pomień, Drawa Drawno

*Decyduje losowanie

II wariant - Bałtyk Koszalin utrzymuje się w III lidze:

Grupa 1
Awans: Wybrzeże Rewalskie Rewal
Baraż o awans do IV ligi: Rega Trzebiatów
Baraż o utrzymanie: Pomorzanin Sławoborze
Spadek do A klasy: Ikar Krosino, Pomorzanin Nowogard, Spójnia Świdwin

Grupa 2
Awans: Iskierka Szczecin
Baraż o awans do IV ligi: Odra Chojna
Baraż o utrzymanie: Stal Lipiany
Spadek do A klasy: Sokół Pyrzyce, Czarni Lubanowo, Energetyk Gryfino

Grupa 3
Awans: Mechanik Bobolice
Baraż o awans do IV ligi: Wiekowianka Wiekowo
Baraż o utrzymanie: Wiarus Żółtnica
Spadek do A klasy: LZS Kowalewice, Grot Bonin, Redłovia Redło

Grupa 4
Awans: Gavia Choszczno
Baraż o awans do IV ligi: Zorza Dobrzany
Baraż o utrzymanie: Błękitni Pomierzyn
Spadek do A klasy: Sparta Węgorzyno, Iskra Pomień, Drawa Drawno

#KEEZAKlasaAZZPN

Grupa 1
Awans: Orzeł Łoźnica
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Jastrząb Łosośnica/Pionier Żarnowo/Pomorzanin Przybiernów
Spadek do B klasy: Bałtyk Gostyń, Bizon Cerkwica/Znicz Wysoka Kamieńska/Zalew Stepnica

Grupa 2
Awans: Orzeł Grzędzice
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Orzeł Pęzino/Dąb Dębice
Spadek do B klasy: WODR Barzkowice, Sokół Sokoliniec

Grupa 3
Awans: Kasta Szczecin/Chemik II Police/KP Przecław
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Chemik II Police/Kasta Szczecin/KP Przecław
Spadek do B klasy: Aquila Szczecin, Promień Mosty

Grupa 4
Awans: Grot Gardno/Ogniwo Babinek/GKS Kołbacz
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Grot Gardno/Ogniwo Babinek/GKS Kołbacz
Spadek do B klasy: Sokół II Pyrzyce, Bryza Reńsko

Grupa 5
Awans: Kłos Pełczyce
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Polonia Giżyn
Spadek do B klasy: Orzeł Żeńsko

Grupa 6
Awans: Rurzyca Nawodna/Pomorzanin Cychry
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Rurzyca Nawodna/Pomorzanin Cychry/Czcibor Cedynia
Spadek do B klasy: Zjednoczeni Kurzycko/Piast Piaseczno

Grupa 7
Awans: AP Kotwica Kołobrzeg
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Płomień Myślino
Spadek do B klasy: Grot Gorawino, Syrena-Grot Rymań, Derby Karścino, GKS Sokół, Płomień Pobłocie Wielkie

Grupa 8
Awans: Arkadia Malechowo/KS Sieciemin
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Arkadia Malechowo/KS Sieciemin
Spadek do B klasy: Passat Bukowo Morskie, Błękitni Tychowo, Wieża II Postomino, Derby Gwiazdowo, Darpol Barzowice

Grupa 9
Awans: Orzeł Łubowo/Hubertus Biały Bór
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: Orzeł Łubowo/Hubertus Biały Bór
Spadek do B klasy: KS Gwda Wielka, Wicher Rąbino, Grom Świelino, Sokół Spore, Drzewiarz Krosino

Grupa 10
Awans: Sokół Suliszewo
Baraż o awans do Klasy Okręgowej: brak szans na baraż (zbyt niski współczynnik)
Spadek do B klasy: Kopanik Lubno, Drzewiarz Świerczyna, Legion Strączno, Bytyń Nakielno, Mirstal Mirosławiec/Grom Giżyno

#KeezaKlasaBZZPN - awanse:


Grupa 1
Vineta II Wolin

Grupa 2
Sztorm Szczecin

Grupa 3
Gwiazda Żalęcino

Grupa 4
Osadnik II Myślibórz

Grupa 5
Kłos Kamienny Jaz

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

logo keeza activewear

Kipsta logo blue 11

tymbark

zp

logo ptu grey

jako

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok