I runda Pucharu Polski ZZPN za nami! Poniżej przedstawiamy wyniki oraz pary II rundy.

Grupa Szczecin:
Koral Mostkowo - GKS Kołbacz 0:3 (vo)
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3:0 (vo)
Kłos Kamienny Jaz - Wicher Steklno 0:3
Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów 0:0 (2:3 K.)
Victoria 95 Przecław - Dąb Dębice 0:12
Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 1:0
Radowia Radowo Małe - Wicher Brojce 4:0
Piast Kolin - Stal Lipiany 3:4
Pionier Szczecin - Korona Stuchowo 1:4
Sparta Skalin - Sokół Pyrzyce 1:6
Leśnik Kliniska Wielkie - Tanowia Tanowo 1:5
Błękitni Stargard JS - GKS Golenice 3:0 (vo)
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 3:0 (vo)
Okręt Mirand Szczecin - Masovia Maszewo 3:0 (vo)
Orzeł Pęzino - Sparta Węgorzyno 1:0
Bizon Cerkwica - Wołczkowo-Bezrzecze 0:10
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Sęp Brzesko 4:1
Iskra Pomień - Mechanik Warnice 3:0 (vo)
Orzeł Małkocin - Polonia Giżyn 5:2
Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1:4
Grot Gardno - Pomorzanin Cychry 1:2
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 2:2
Klon Krzęcin - Ina Recz 1:4
Klon Krzymów - Czarni Fiege Lubanowo 0:8
Korona Raduń - Kolegium Sędziów Zzpn 2:2 (4:3 K.)
Odrzanka Radziszewo - Energetyk Gryfino 1:4
Orzeł Żeńsko - Piast Karsko 2:6
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2:5
Zjednoczeni Kurzycko - Wicher Reptowo 0:2
Chemik II Police - Vineta II Wolin 3:2
Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin 0:6
Future Szczecin - Jastrząb Łosośnica 3:0
Dąb Dębno JS - Wicher Przelewice 0:3
Sztorm Szczecin - Center MD Goleniów 3:6
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin 0:3
Salos Szczecin - Zryw Kołbaskowo 5:1
Znicz Niedźwiedź - Myśla Dargomyśl 1:7

Pary II rundy (Szczecin):
1. Ina Stradzewo - Iskra Pomień
2. GKS Kołbacz – Orzeł Małkocin
3. Błękitni Stargard JS – Czarni Lubanowo
4. Ina Recz – Energetyk Gryfino
5. Orzeł Trzcińsko Zdrój – Wicher Reptowo
6. Płomień Lisowo – Piast Karsko
7. Korona Raduń – Wicher Steklno
8. Pomorzanin Cychry – Sokół Pyrzyce
9. Myśla Dargomyśl – Chrobry Lisie Pole
10. Wicher Przelewice – Stal Lipiany
11. Dąbrovia Stara Dąbrowa – Orzeł Pęzino
12. Kluczevia II Stargard – wolny los
13. Center MD Goleniów – Radovia Radowo Małe
14. Future Szczecin – Czarni Szczecin
15. Vielgovia Szczecin – Dąb Dębice
16. Wołczkowo Bezrzecze – Pomorzanin Przybiernów
17. Promień Mosty – Tanowia Tanowo
18. Okręt Szczecin – Korona Stuchowo
19. Salos Szczecin – Chemik II Police
 
Grupa Koszalin
Wicher Mierzym - Arkadia Malechowo 3:4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 0:0 (2:4 k.)
Jantar Siemyśl - Resko Karcino 5:3
Błonie Barwice - KS Skibno 2:0
Derby Karścino - Fala Abfrost Gąski 2:2 (10:9 k.)
Ikar Krosino - LZS Kowalewice 3:2
KS Gwda Wielka - Bytyń Nakielno 4:1
Santos Kłębowiec - Wiarus Żółtnica 3:0
Drzewiarz Świerczyna - Wrzos Borne Sulinowo 2:4
Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja 1:2
KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice 2:1
KS Mustang - Darłovia II Darłowo 3:0 (vo)
Syrena-Grot Rymań - Grot Górawino 0:3 (vo)
Wrzos Wrzosowo - Strong Zielenica 2:3
Darpol Barzowice - Mechanik II Bobolice/Kłanino 0:13
 
Pary II rundy (Koszalin):
1. KS Gwda Wielka - Wspólni Różewo
2. Grom Szwecja - Santos Kłębowiec
3. KS Dzikowo – Wrzos Borne Sulinowo
4. Jantar Siemyśl – Błonie Barwice
5. Gwardia Koszalin WLJ - Ikar Krosino
6. KS Mustang - Grot Gorawino
7. Derby Karścino - Strong Zielenica
8. Mechanik II Bobolice - Arkadia Malechowo

Termin meczów II rundy: 21.08.2022 - godzinę ustala gospodarz lub za zgodą przeciwnika 20.08.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

logo keeza activewear

Kipsta logo blue 11

tymbark

zp

logo ptu grey

jako

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok