W piątek (30 września) w Goleniowie odbyło się spotkanie z klubami z szczecińskiego oddziału Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego podsumowano rozgrywki sezonu 2018/19. Były nagrody finansowe za zwycięstwa w rozgrywkach, kluby otrzymały piłki, a wyróżniający się działacze uhonorowani zostali odznaczeniami związkowymi. W spotkaniu uczestniczyło ponad 150 przedstawicieli zachodniopomorskich klubów.

- Wysoka frekwencja to dowód na to, że działacze z chęcią spotykają się pomiędzy sobą, a tego typu spotkania to okazja do wymiany doświadczeń i jeszcze lepszego poznania się – mówi Jan Bednarek, prezes ZZPN.

Jednym z punktów zebrania było wręczenie finansowych nagród za zwycięstwa w rozgrywkach. Działacze odebrali bony na zakup sprzętu sportowego oraz pamiątkowe koszulki. Nagrodzeni zostali zwycięzcy wszystkich rozgrywek seniorskich od IV ligi do C klasy oraz zwycięzcy rozgrywek juniorów i trampkarzy.

W trakcie spotkania do dyspozycji klubowych działaczy był między innymi Jacek Siebert, przewodniczący Wydziału Gier i Ewidencji, który wyjaśniał wszelkie sprawy organizacyjne związane z rozgrywkami ligowymi.

- Mogę powtórzyć to co powiedziałem po spotkaniu w Świdwinie. Związek, jest dla klubów, a nie kluby są dla Związku. Z satysfakcją stwierdzam, że zdecydowaną większość spraw związanych z udziałem w rozgrywkach działacze mają możliwość załatwić bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem systemu extranet. To znaczne ułatwienie. W ostatnim czasie znacznie zmniejszyły się też opłaty związane z udziałem w rozgrywkach – przypomniał Bednarek.

W trakcie spotkania doszło do miłego wydarzenia jakim było wręczenie odznaczeń z okazji 100-lecia PZPN. W gronie wyróżnionych znaleźli się: Piotr Szafran (brązowa odznaka honorowa ZZPN), Janusz Kuś (srebrna odznaka honorowa ZZPN), Bogumił Gibert, Jarosław Hajduk, Zenon Madera (złota odznaka honorowa ZZPN), Paweł Adamczak, Paweł Bernadzki, Rafał Czyżyk, Zenon Kaczmarek, Janusz Karpowicz, Grzegorz Ratajczyk (brązowa odznaka honorowa PZPN), Dariusz Wolański (złota odznaka honorowa PZPN). Ponadto brązowy medal za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej PZPN otrzymali Marian Jusza, i Andrzej Ossowicz. Srebrny medal za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej PZPN otrzymali Julian Bumbul, Bogdan Matias oraz Ryszard Reczka.

Odznaczonym gratulujemy!

Nie obyło się także bez prezentów dla klubów. Każdy klub otrzymał piłki. W sumie ZZPN ufundował ponad 300 futbolówek.

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

zce

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok