Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej

W siedzibie ZZPN w Szczecinie i Koszalinie odbyło się losowanie I rundy Pucharu Polski oddział Koszalin oraz I i II rundy Pucharu Polski - ZZPN Szczecin.

Terminy rozegrania spotkań:
Koszalin - 16.08.2020r. (I runda)
Szczecin - 09.08.2020r. (I runda), 16.08.2020r. (II runda)

Godziny spotkań zaplanowano na 16:00.

Drugą rundę Pucharu Polski ZZPN Szczecin utworzą zwycięzcy par 1-2, 3-4, 5-6 itd. Gospodarzami spotkań będą drużyny z niższych klas rozgrywkowych lub w przypadku drużyn z tego samego szczebla - drużyna z wyższym numerem z losowania par z I rundy.

 

SZCZECIN:
1. Polonia II Płoty - Promień Mosty
2. Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo
3. Wicher II Brojce - Bizon Cerkwica
4. Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście
5. Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów
6. Jantar II Dziwnów - Radowia Radowo Małe
7. Zalew Stepnica - Hanza Goleniów
8. Lotnik Czarne - Bałtyk Gostyń
9. Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
10. Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo
11. Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko
12. Dęby Rogowo - Sparta Skalin
13. Piast Kolin - Ina Ińsko
14. Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo
15. Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Małkocin
16. Okręt Szczecin - Ehrle Dobra
17. Kasta Majowe - Grot Gardno
18. Pionier Szczecin - Kolegium Sędziów ZZPN
19. Sztorm Szczecin - Victoria 95 Przecław
20. Prawobrzeże Szczecin - Odrzanka Radziszewo
21. Wołczkowo Bezrzecze - Vielgovia Szczecin
22. SALOS Szczecin - GKS Kołbacz
23. Chemik II Police - Zryw Kołbaskowo
24. Aquila II Szczecin - Czarni Szczecin
25. Future Szczecin - KP Przecław
26. Ina Recz - Sęp Brzesko
27. Ina Stradzewo - Pomorzanin Cychry
28. Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kurzycko
29. Klon Krzymów - Piast Piaseczno
30. Rurzyca Nawodna - Wicher Przelewice
31. Iskra Pomień - Polonia Giżyn
32. Koral Mostkowo - Iskra II Banie
33. Ina Nadarzyn - Klon Krzęcin
34. Unia Swochowo - Piast Karsko
35. Błękitni Trzygłów - Znicz Niedźwiedź
36. GKS Golenice - Korona Raduń

 

KOSZALIN:
1. AP Kotwica Kołobrzeg - Hajka Zegrze Pomorskie
2. Jantar Siemyśl - Wrzos Wrzosowo
3. Syrena Grot Rymań - Grom Świelino
4. Płomień Jeżyczki - Fala ABFrost Gąski
5. KS Sieciemin - MKP Kotwica II Kołobrzeg
6. Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino
7. Wieża II Postomino - KS Skibno
8. Derby Karścino - Grot Gorawino
9. Wicher Mierzym - Grot Bonim
10. Błękitni Gonne Małe - Wspólni Róźewo
11. Bytyń Nakielno - Mirstal Lotnik Mirosławiec
12. Sokół Suliszewo - Wicher Rąbino
13. Gryf Budowo - Santos Kłębowiec
14. Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja
15. Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno

Seniorzy

Juniorzy

Trampkarze

Młodzicy

Kobiety

Partnerzy ZZPN

box ambersport

mn sport logo

 

tymbark

zp

AMO

azoty

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok